De Mattelier zoekt enthousiaste vrijwilligers

GROENLO - Er is weer meer reuring in de Mattelier. Verenigingen pakken hun activiteiten op, het filmhuis is volop in gang en het theaterseizoen gaat binnenkort van start. Onze vrijwilligers zijn onmisbaar bij deze evenementen en activiteiten. Om ervoor te zorgen dat alles gereed is en iedereen de beste service krijgt, kunnen wij wat extra handen gebruiken.

De Mattelier zoekt Vrijwilligers

Wij zijn opzoek naar enthousiaste vrijwilligers voor de volgende werkzaamheden:

• Catering/horeca

• Gastvrouw/-heer

• Marketing en communicatie

• Schoonmaak

Ons team van vrijwilligers bestaat uit liefhebbers van theater en muziek, jong en oud, vrienden, maar vooral enthousiaste mensen die graag hun handen uit de mouwen steken.

Ben jij of ken jij iemand die graag deel wil uitmaken van ons team? Stuur dan een mailtje naar [email protected] of bel naar 06-42497744

© Copyright 2023 - De Mattelier
Cookie melding

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Met de cookies volgen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen onze site. Hiermee tonen we advertenties op basis van jouw interesse en kun je informatie delen via social media. Privacy Statement | Naar cookiepagina

Weigeren Akkoord